Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Cloud security

Izimi krijgt smartphone-variant

29 maart 2021 - 08:46ActueelInnovatie & Transformatie
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Izimi, de gratis online-kluis van het Belgische notariaat, heeft naast een web-versie nu ook een smartphone-app. De dienst is gratis beschikbaar in de App Store en de Google Play Store.

Izimi is een gratis digitale kluis waarin je vertrouwelijke documenten overzichtelijk kunt bewaren, zoals diploma’s, contracten, facturen en waardepapieren. De opslagcapaciteit bedraagt een Gigabyte. De documenten kan je ordenen volgens een voorgesteld stramien of je eigen wensen. Het is ook mogelijk om via Izimi alle akten te raadplegen die je sinds 2015 voor een notaris ondertekende. Een kopie aanvragen bij het notariskantoor, is dus niet meer nodig. De dienst bestond al als webservice, maar nu is er ook een mobiele app.  

Niemand buiten de gebruiker kan de data inkijken, wijzigen of hergebruiken. Documenten delen kan enkel mits je uitdrukkelijke toestemming geeft. Het delen gebeurt op een manier die veiliger is dan het traditionele e-mailverkeer. Ook met je notaris is data te delen, bijvoorbeeld als je op punt staat om te trouwen, een woning te (ver)kopen of een eigen zaak te starten.

De data die worden opgeslagen in een Izimi-kluis zullen nooit gebruikt worden voor commerciële doeleinden, benadrukt het notariaat. Het gebruik van Izimi kan ook handig zijn voor je erfgenamen. Na je overlijden hoeven zij niet te zoeken naar belangrijke paperassen of na te gaan wie je energieleverancier of telecomprovider was. Je kan je notaris de toestemming geven om de inhoud van je Izimi-kluis over te maken aan je erfgenamen. Zij kunnen zo ook op een eenvoudige manier een overzicht van je goederen aan de fiscus bezorgen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Cloud security
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Notarissen plaatsen kluisje in de cloud

    Contract ondertekenen
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Corona geeft ‘digitale notaris’ een boost

    Huis te koop
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Notarissen lanceren veilingsite voor immo

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs