Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
    • Inzendingen
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

KidsKonnect breidt uit naar België met overname Deona

31 augustus 2021 - 08:24ActueelCloud & InfrastructuurKidsKonnect
Rik Sanders

KidsKonnect, de Nederlandse leverancier van software voor de kinderopvangbranche, heeft zijn Belgische concurrent Deona overgenomen. Dit bedrijf uit Leopoldsburg biedt software voor de administratie, oudercommunicatie en planning van kinderdagverblijven, gastouders en buitenschoolse opvang in Vlaanderen.

Deona begon in 2014 met het digitaliseren van de eerste kinderdagverblijven in de regio Antwerpen en is sindsdien uitgegroeid tot de één van de grotere aanbieders in België.

De overname betekent de eerste internationale acquisitie van KidsKonnect. Achter het bedrijf uit Kampen staat de Haagse investeringsmaatschappij BB Capital Investments. Die nam in 2018 een meerderheidsbelang in kinderopvangsoftwareleverancier Flexkids en kocht een jaar later branchegenoten Konnect, HHBrainware en Techsoft. Onder de vlag van de KidsKonnect Groep kwamen daar in 2020 Kidsvision en afgelopen juni Social Schools bij, eveneens Nederlandse softwarebedrijven.

Na volop gevist te hebben in de Nederlandse vijver richt BB Capital Investments het vizier nu op de Europese markt. Het doel is in de komende jaren vanuit de Benelux ook andere landen met gespecialiseerde kinderopvangsoftware-oplossingen te bedienen. 

Romeinse godin

De bedrijfsnaam Deona komt van Adeona, de Romeinse godin die volgens de mythologie zou instaan voor een behouden thuiskomst van kinderen nadat ze een eerste keer het huis verlaten. De naam Adeona zou dan weer komen van het Latijnse ‘adeo’ of ‘dichtbij komen’. Volgens het bedrijf is de naam Deona ‘een duidelijk knipoog naar kinderdagverblijven of onthaalouders die de rol van Adeona overgenomen hebben.’

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Accenture
    Cloud & Infrastructuur

    Accenture en Google openen soeverein it-centrum

    Cloud & Infrastructuur

    Europese Commissie besteedt soevereine cloud aan

    Innovatie & Transformatie

    Hannover Messe 2026 staat in het teken van ‘industrial ai’

    Cloud & Infrastructuur

    EuroNAS als alternatief voor VMware

    Cloud & Infrastructuur

    Ener­gie‑in­ten­sie­ve industrie gevaarlijk afhankelijk van Amerikaanse clouds

    Innovatie & Transformatie

    Terwijl ai versnelt, hapert de cloud: slechts 14 procent is echt klaar

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs