Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Collibra

Collibra-ceo is Innovator van het Jaar

18 november 2021 - 09:30ActueelData & AICollibra
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De alumni van de businessschool Insead hebben Felix Van de Maele, topman van de big-dataspecialist Collibra, verkozen tot Innovator van het Jaar. Van de Maele wordt bekroond voor ‘de visionaire manier waarop hij een bedrijf heeft uitgebouwd rond dataverwerking en inzichten en voor het impressionante groeiparcours dat van Collibra een wereldleider heeft gemaakt’.

De Innovator Prize wordt sinds 1986 uitgereikt door de Insead Alumni Association Belgium, een vereniging met in ons land meer dan drieduizend leden. Zij volgden allen een opleiding aan de vermaarde businessschool, die een Europese campus heeft in het Franse Fontainebleau. De prijs gaat naar een ondernemer of wetenschapper die ‘een rolmodel is inzake innovatie’. 

De jury besliste om hem dit jaar toe te kennen aan Felix Van de Maele. Zijn bedrijf heeft sinds de start in 2008, als spin-off van de VUB, een stevig trackrecord neergezet. ‘Het is een eer omdeze award in ontvangst te nemen en erkend te worden voor Collibra’s evolutie’, reageert Van de Maele.

Hij vervoegt op de erelijst van de Innovator Prize onder meer Pattie Maes (professor MIT), Jef Colruyt (Colruyt Group), Christine Van Broeckhoven (UAntwerpen), Nicolas Saverys (Exmar), Paul Stoffels en Rudi Pauwels (destijds Tibotec-Virco), Eddy Van Belle (Puratos) en Roger Van Overstraeten (Imec).

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    injectie dollar investering kapitaal
    ActueelData & AI

    Collibra haalt 250 miljoen dollar op

    ActueelData & AI

    Brusselse Collibra is vijf miljard dollar waard

    ActueelData & AI

    Collibra koopt Amerikaanse startup Owldq

    ActueelData & AI

    Holding Sofina stapt in data-expert Collibra

    Geld money
    ActueelData & AI

    Collibra haalt weer miljoenen kapitaal op

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Snowflake pompt extra geld in Collibra

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs