Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
    • Inzendingen
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Home » Carrière

Philippe Rogge leidt Vodafone Duitsland

Duitsland
20 april 2022 - 09:53ActueelCarrièreProximusVodafone
Luc Blyaert
Luc Blyaert
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

De Belg Philippe Rogge keert terug naar de telecomsector en wordt de nieuwe ceo van Vodafone Duitsland. De mobiele operator is goed voor een jaaromzet van 11,5 miljard euro.

Rogge, de zoon van wijlen Jacques Rogge, voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité, studeerde economische wetenschappen aan de universiteit van Gent. Hij begint zijn loopbaan bij Exxon Mobile in 1993 waar hij gedurende vier jaar doorgroeit tot interne audit groepsleider. Na drie jaar bij de Companie Maritime Belge (CMB) komt de verwoede zeiler in de telecombiotoop bij Proximus terecht. Hij verzorgt er samen met ceo Didier Bellens in 2004 de beursintroductie. In zijn laatste job is hij er vicepresident businessontwikkeling.

Begin 2009 kiest hij verrassend voor leverancier Option. Als chief operating officer is de verwachting dat hij doorstoot naar ceo, maar nog geen jaar later kiest hij voor Microsoft. Daar maakt hij furore, eerst als general manager Belux, vervolgens verhuist hij naar China als coo en sinds de zomer van 2017 is hij president voor Centraal- en Oost-Europa.

Ny wordt Philippe Rogge ceo van de belangrijkste mobiele speler in Duitsland. Vodafone telt 62 miljoen sim-kaarten en lanceerde in 2019 het eerste commerciële 5G-netwerk.

In Duitsland is nog een bekende Belgische aan de slag. Dominique Leroy, de gewezen ceo van Proximus is als ceo bij Deutsche Telekom verantwoordelijk voor alle buiten-Teutoonse activiteiten. 

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Carrière

    Flexibiliteit weegt voor Belgische it’er zwaarder door dan vakantiedagen

    Centric HQ
    Carrière

    Centric kiest voor twee ceo’s

    Carrière

    Ai-ontslagen kunnen bedrijven duur komen te staan

    Carrière

    Maakt ai de programmeur overbodig?

    Carrière

    Tim Cook laat Apple in blakende gezondheid achter, maar in­no­va­tie­mo­tor moet in hogere versnelling

    Carrière

    Ruim 13.000 banen weg bij softwarebedrijven

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs