Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Leslie Cottenje wordt general manager Codit België

ceo Hello Customer
30 augustus 2023 - 09:42ActueelCarrière
Luc Blyaert
Luc Blyaert

Leslie Cottenje, de oprichtster en gewezen ceo van Hello Customer is door Codit aangetrokken als de nieuwe general manager van de Belgische vestiging van cloudintegrator Codit.

Eind juli maakte Leslie Cottenje bekend dat ze na acht jaar afscheid nam van Hello Customer en voor een nieuw avontuur ging. Dat wordt dus Codit waarvan ze de Belgische vestiging zal leiden. Codit, vooral gespecialiseerd in Microsoft Azure, telt ruim 200 medewerkers in de Benelux, Frankrijk, Portugal, Zwitserland, Groot-Brittannië en Malta. In de zomer van 2018 werd Codit volledig overgenomen door Proximus. Toen draaide Codit een omzet van zo’n 20 miljoen euro. Twee jaar later fuseerde Codit met het Antwerpse Unibrace, ontwikkelaar van webapplicaties.

Codit België met hoofdzetel in Wevelgem, draaide vorig jaar een omzet van 12,6 miljoen euro, een daling van ruim 18 procent ten opzichte van 2021. De winst bedroeg 1,6 miljoen, een daling van ruim 40 procent in vergelijking met 2021.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Carrière

    Amazon reorganiseert veertienduizend banen weg

    Carrière

    It’ers krijgen amper loonopslag ondanks aanhoudend tekort

    Carrière

    Jobhoppen verliest glans bij it’ers

    Software testing
    Carrière

    Analist en ontwikkelaar meest gevraagde it-jobs

    Security & Awareness

    Tekort aan cybervaardigheden zorgt bij drie kwart van organisaties voor risico’s

    Security & Awareness

    Honderd procent veilig kan niet, honderd procent weerbaar wel

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs