Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
    • Inzendingen
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Gcore doet België aan

11 september 2023 - 08:22ActueelCloud & InfrastructuurLCL
William Visterin
William Visterin

Het Luxemburgse Gcore, een specialist in cloud- en edge-diensten zet de stap naar België. Het bedrijf krijgt een vaste stek in het datacenter van LCL. Dit zou de eerste content delivery network/cloud point of presence voor Gcore worden in België.

Klanten van LCL zullen dankzij deze deal gebruik kunnen maken van de diensten van Gcore en diens klanten kunnen op hun beurt terugvallen op de connectiviteit van LCL. Volgens LCL gaat het om een primeur voor België, want Gcore heeft LCL Data Centers uitgekozen als eerste locatie in België. Dat gaat meer bepaald om hun datacenter in Diegem en dat vanaf september 2023.

Gcore is een internationale specialist in publieke cloud en edge computing, content delivery, hosting, security en ai-oplossingen. Het bedrijf heeft zijn hoofdkantoor in Luxemburg en telt meer dan vijfhonderd medewerkers, opererend vanuit twaalf verschillende landen over de hele wereld.

‘Door de cloud- en edge-oplossingen van Gcore onder te brengen in ons datacenter, breiden we ons cybersecurity-ecosysteem verder uit’, verklaart Laurens van Reijen, managing director van LCL Data Centers. Naast cybersecurity biedt Gcore een cloudoplossing aan voor low-latency-videostreaming in de cloud met mogelijkheden zoals transcodering en video-opslag.

Meer over

Kunstmatige intelligentie

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Techwereld vrij positief over Europese pakket voor digitale soe­ve­rei­ni­teit

    Werkplek & Beheer

    Nvidia lanceert Windows-pc’s voor ai-agenten

    Cloud & Infrastructuur

    Zo wil de EU los komen van Amerikaanse tech

    Cloud & Infrastructuur

    AWS en Snowflake verdiepen partnerschap met 6 miljard dollar

    Cloud & Infrastructuur

    Telenet-holding Ziggo Group herschikt leiding

    Werkplek & Beheer

    Helft beeldschermwerkers kampt met rug- en nekpijn

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs