Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Main neemt via BCS Belgisch Epowerhr over

24 oktober 2023 - 10:10ActueelCloud & InfrastructuurBCSMain Capital
Rik Sanders

BCS HR Software (BCS) uit Den Bosch lijft Epowerhr uit Wommelgem in met steun van eigenaar-investeerder Main Capital. Het is de tweede acquisitie van Main in de Belgische markt sinds de opening van een kantoor in Antwerpen eind 2022. Epowehr levert software die klanten ondersteunt bij evaluatiegesprekken, onboarding van medewerkers, opleiden en het meten van prestaties en processen.

De overname van het in 2000 opgerichte Epowehr markeert een volgende stap in het uitbreiden van de positie van BCS in de  markt van software voor personeelszaken (pz) in de Benelux. Het is de vijfde acquisitie van BCS sinds Main Capital in april 2022 in het bedrijf investeerde. Eerder werden Apployed, Tasper, MediSoft en de pz- en salaris-activiteiten van Centric al toegevoegd aan BCS.

Voor Main Capital Partners betekent het de tweede overname in België. Eerder nam logistieke-softwareleverancier FleetGo (Hattem) Eurotracs (Zottegem) over.

BCS biedt mkb’ers en grotere bedrijven een totaaloplossing voor personeelszaken en salarisdienstverlening. Bij het in 1978 gestarte bedrijf werken zo’n 230 medewerkers.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Succes
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Ai en digitale soevereiniteit geven harde schijf een tweede adem

    Datacenter
    ActueelData & AI

    Ai-goudkoorts stuwt wereldwijde it-uitgaven

    ActueelGovernance & Privacy

    Europese Commissie krijgt praktijkcode voor algemene ai

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Belgisch 5G-netwerk gaat van 87 naar 99,9 procent

    Onderhandelingen gesprekken deal overname
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Nederlands Odin koopt Assyst, jonge Britse hackers gearresteerd (en meer)

    Handen
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs