Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Mark Moffat, ceo IFS

Darren Roos draagt IFS-stokje over aan Mark Moffat

12 januari 2024 - 11:26ActueelCarrièreIFS
Rik Sanders

Mark Moffat wordt de nieuwe chief executive officer (ceo) van de Zweedse enterprise resource planning (erp-) softwareleverancier IFS. Hij volgt Darren Roos op, die is benoemd tot voorzitter van de raad van bestuur. Beide aanstellingen gaan per direct in.

Moffat, die eerder chief customer officer van IFS was, bekleedde verschillende leidinggevende functies bij adviesbureau PwC voordat hij overstapte naar de erp-software-aanbieder. Als nieuwe topman van IFS geeft hij leiding aan de volgende groeifase. ‘Ons doel is het bieden van een onderscheidende propositie, een geavanceerd en capabel, met artificiële intelligentie-gedreven product en een betrokken klantenbestand.’

Axios en Ultimo

Tijdens Roos’ ambtstermijn, die op 1 april 2018 aan boord kwam als ceo, heeft IFS de omzet meer dan verdrievoudigd en is het bedrijf omgeturnd tot een cloudspeler, zowel vanuit product- als inkomstenperspectief. Ook investeerde de Zuid-Afrikaan en ex-SAP’er fors in de uitbreiding van de servicemanagement- en assetmanagementtakken middels overnames van onder andere het Schotse Axios Systems en het Nederlandse Ultimo Software Solutions.

Roos volgt als bestuursvoorzitter de afzwaaiende Jonas Persson op. Die blijft nog wel adviseur van EQT, de Zweedse investeringsmaatschappij die meerderheidsaandeelhouder van het erp-softwarebedrijf is (met TA Associates als minderheidsaandeelhouder). Een andere participant bij IFS (omzet circa 590 miljoen euro, 5500 medewerkers) is de Brits-Duitse investeerder Hg.

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelCarrière

Martine Tempels krijgt Lifetime Achievement Award op Cybersec Europe

AchtergrondCarrière

Van ciso naar Europarlementariër: Anouk van Brug over de toekomst van cybersecurity

Digitale transformatie
ActueelCarrière

Atos presenteert strategisch en transformatieplan voor 2028

ActueelCarrière

Vlaams Parlement zoekt ciso

cybersecurity
ActueelCarrière

Kort: Betere soft skills nodig voor cybersecurity-medewerkers, ontslagronde Crowdstrike, Gates fakkelt Musk af en…

ActueelCarrière

Computable Awards: dit zijn de tien kanshebbers voor IT Person 2025

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs