Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Utrechts Avelon verzelfstandigt Belgische activiteiten

splitsing
12 januari 2024 - 15:26ActueelCloud & InfrastructuurAvelon
Diederik Toet

De Utrechtse SAP-dienstverlener Avelon brengt zijn Belgische activiteiten onder in een separaat bedrijf met een andere naam. De Nederlandse entiteit zet de Nederlandse en alle buitenlandse activiteiten voort, behalve die in België. De oprichting van het Belgische bedrijf zou de dienstverlening beter en flexibeler maken.

Het is nog niet bekend hoe de nieuwe Belgische onderneming gaat heten. Het bedrijf is gevestigd in Gent en heet nu nog Avelon België. De naamswijziging wordt later bekendgemaakt.

Avelon werd opgericht in het jaar 2000 en specialiseert zich in procesoptimalisaties aan de hand van SAP-technologie, zoals SAP Workflow, Invoice Management, Fiori en Master Data Governance. Deze diensten biedt het bedrijf al dan niet gebundeld en gemanaged aan. De experts leveren ook adviesdiensten en trainingen. Onder de klanten bevinden zich ABN Amro, Rabobank, Gasunie, de UvA, Parnassia Groep, Philips, Pepsico, Heineken en Heijmans.

Volgens medeoprichter en managing partner Sander van der Wijngaart kan het bedrijf na de splitsing sneller innoveren, en een grotere verscheidenheid aan producten en diensten aanbieden die beter aansluiten bij de verwachtingen van de klant.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Carrière

    Kort: Opnieuw Big Mac voor Capgemini, Deryckere nieuwe ceo Cegeka (en meer)

    Vlaanderen
    Overheid

    Bijna elke Vlaamse gemeente hangt vast aan Microsoft

    Cloud & Infrastructuur

    Van mobiel naar megatech: MWC26 trekt 105.000 bezoekers en 2.900 exposanten

    Cloud & Infrastructuur

    Nutanix: ai stimuleert containergebruik, maar vergroot risico’s

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Apple introduceert M5 Pro en M5 Max, Accenture koopt Ookla (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    AWS-datacenters herstellen in Midden-Oosten van drone-aanvallen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs