Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
    • Inzendingen
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Luc Verschaffel naar Crescent

22 januari 2024 - 11:52ActueelCarrière
Luc Blyaert
Luc Blyaert

Luc Verschaffel is door Crescent (ex-Option) aangetrokken als verkoopdirecteur. Hij zal dus rapporteren aan ceo Eric Van Zele (ex-ceo Barco).

Luc Verschaffel studeerde politieke wetenschappen aan de Brusselse ULB-universiteit maar kwam al snel in de ict-biotoop terecht. Zo was hij vanaf 2000 sales & operations director bij IRIS. Later ging hij bij Gartner aan de slag als business development director. Begin 2006 werd hij aangetrokken door Cisco als client director, waarna hij bij concurrent Avaya trok en doorgroeide tot managing director Benelux. In de lente van 2018 werd hij verkoopdirecteur Europe bij Business & Decision dat overgenomen werd door Orange. Nu is hij dus te vinden bij het Leuvense Option, gespecialiseerd in draadloze iot-oplossingen die vooral gebaseerd zijn op de eigen cloudgate producten.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Carrière

    Oracle jaagt personeel stuipen op lijf met ontslaggolf 

    Carrière

    België en Nederland in Europese top vijf voor telewerk

    Carrière

    Ai jaagt aantal sollicitaties massaal de hoogte in

    Carrière

    Re­or­ga­ni­sa­tie ASML resulteert in ver­trou­wens­cri­sis

    Software Innovation

    Een persbericht later: Indiase outsourcers staan voor uitdagingen

    Carrière

    Ruim de helft van personeel mag niet (meer) telewerken

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs