Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Joris Van Nedervelde naar Perpetos

Joris Van Nedervelde
17 april 2024 - 10:49ActueelCarrièrePerpetos
Cees Visser

BAANVAK – Joris Van Nedervelde die bijna vijfentwintig jaar in de verkoop zat in it-ondernemingen, gaat nu zelf coaching geven bij Perpetos. Hij wordt er vice president sales & commercial excellence. Tot voor kort stond hij in voor de verkoop van Flanders Technology International en Supernova, het technologiefestival van de Vlaamse regering.

Joris Van Nedervelde begint zijn loopbaan bij Amasoft maar trekt drie jaar later naar Computer 2000 als accountmanager om dan wat later bij BMC aan de slag te gaan in dezelfde functie. In de zomer van 2003 kiest hij voor Computer Associates als verantwoordelijke voor business development en account director Benelux.

Eind 2011 opent de deur bij SAS waar hij als senior account manager verantwoordelijk wordt voor de financiële ondernemingen. Zeven jaar later krijgt hij bij Intix de titel van regional sales director.

Bij Perpetos gaat hij de commerciële afdeling uitbouwen met focus op performance development en de b2b-groeistrategie. Perpetos biedt diensten aan onder andere Telenet, EVS, Bekaert en Picanol.

Meer over

Baanvak

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    OpinieSecurity & Awareness

    Honderd procent veilig kan niet, honderd procent weerbaar wel

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden wedt Google Cloud

    AchtergrondCarrière

    Gazonnetje of golfbaan maaien via de cloud

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ActueelSecurity & Awareness

    Cruijffiaanse blik op cybersecurity: je ziet het pas als je het doorhebt

    ActueelData & AI

    Ai maakt populaire programmeertalen nog populairder

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs