Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

IBM laat oog vallen op HashiCorp

25 april 2024 - 13:11ActueelCloud & InfrastructuurHashiCorpIBM
Rik Sanders

IBM neemt HashiCorp over en betaalt voor deze Amerikaanse automatiseerder van de multi-cloudinfrastructuur 6,4 miljard dollar (35 dollar per aandeel in contanten). Volgens Big Blue past de aankoop in de huidige strategie met een focus op versterking in twee domeinen: hybride cloud en artificiële intelligentie.

Het in 2012 gestarte HashiCorp is een voorbeeld van een leverancier van ’automation’-software voor multi-cloud-infrastructuur met als uitgangspunt verandering van de eigen dienstverlening en producten. De productsuite richt zich op ‘infrastructure lifecycle management’ en ‘security lifecycle management’ om organisaties in staat te stellen hun hybride- en multi-cloudomgevingen te automatiseren.

‘HashiCorp heeft een bewezen staat van dienst in het in staat stellen van klanten om de complexiteit van de huidige infrastructuur en applicatiewildgroei te beheren. Door het portfolio en de expertise van IBM te combineren met de capaciteiten en het talent van HashiCorp ontstaat een uitgebreid hybride-cloudplatform ontworpen voor het ai-tijdperk’, aldus IBM-topman Arvind Krishna in een persverklaring.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelGovernance & Privacy

    Europese Commissie krijgt praktijkcode voor algemene ai

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Belgisch 5G-netwerk gaat van 87 naar 99,9 procent

    Onderhandelingen gesprekken deal overname
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Nederlands Odin koopt Assyst, jonge Britse hackers gearresteerd (en meer)

    Handen
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Vier doden bij brand Egyptisch datacenter

    ActueelData & AI

    Kort: Bedrijven schalen gebruik agentic ai op, Panasonic helpt The AA (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs