Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

SD Worx op de Italiaanse toer met F2A

Overname
01 augustus 2024 - 12:10ActueelSoftware InnovationSD Worx
Rik Sanders

SD Worx, de Belgische leverancier van software voor personeelszaken en salarisverwerking, heeft zijn Europese ambities weer eens onderstreept met de overname van de Italiaanse branchegenoot F2A. De afgelopen jaren kreeg dit softwarebedrijf uit Milaan financiële steun van investeringsmaatschappij Ardian voor een eigen buy-and-build-strategie.

Bij F2A werken zo’n 1.200 experts die zesduizend klanten ondersteunen in twee business units: HR & payroll (circa 85 procent van de omzet) en Finance & Accounting (ongeveer 15 procent van de omzet). Tijdens de investeringsperiode van Ardian, die in 2016 instapte, versnelde F2A zijn groei door een twintigal bedrijven over te nemen, het dienstenaanbod uit te breiden en een belangrijke positie in Italië te verwerven.

Met de acquisitie van F2A krijgt SD Worx direct een flinke voet aan Italiaanse grond. Er liggen nog genoeg groeikansen omdat veel bedrijven behoefte hebben aan outsourcing. Het complexe Italiaanse payroll-landschap vereist een combinatie van lokale software en expertise.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Software Innovation

    Visma stoot grote saas‑groep af onder de naam Norvato 

    Software Innovation

    Software-industrie voelt druk ai-tools: angst voor ‘SaaSpocalypse’

    Software Innovation

    Afas software haalt meer omzet uit minder werkdagen

    Software Innovation

    Kort: T‑Systems gaat Europees, Snowflake & OpenAI en TMC koopt Sioux Technologies

    Cloud & Infrastructuur

    Microsoft 420 miljard minder waard

    Software Innovation

    Jaarcijfers SAP, ServiceNow en IBM: hoe doen zij het?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs