Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Snelgroeiend hostingbedrijf Level27 koopt twee sectorgenoten

Overname
30 oktober 2024 - 12:59ActueelCloud & InfrastructuurLevel27
William Visterin

Level27 blijft groeien, zeker nu het twee andere hostingbedrijven overneemt: Atmos Hosting en X-plose. De Limburgse onderneming spreekt over strategische overnames in lijn met een langetermijnvisie.

Lang leek de Belgische hostingmarkt verzadigd of gedomineerd door partijen zoals Combell. Maar dan is er Level27, dat vorig jaar door Unizo Limburg werd uitgeroepen tot ‘KMO van het Jaar’ in de provincie Limburg. Begin dit jaar namen de vijftig medewerkers van Level27 hun intrek in het voormalige gebouw van TVL bij Kinepolis Hasselt. Dit kantoor is minstens drie keer groter dan hun vorige pand in Hasselt, waar ze slechts een tweetal jaar gevestigd waren.

Overnames

Nu volgt de aankondiging van twee nieuwe overnames van de lokale hostingbedrijven Atmos Hosting en X-plose. Beide bedrijven, opgericht in 2017, richten zich op specifieke hostingdiensten. Atmos Hosting legt de nadruk op snelheid en betrouwbaarheid met ‘extreme iops’-diensten. De klanten van de overgenomen hostingbedrijven zullen worden toegevoegd aan de klantenportefeuille van Level27 en verder door hen worden opgevolgd. Tot de klanten van Level27 behoren Rock Werchter, Impermo, Westtoer, Randstad Digital, Inventis en Studio100.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    startpagina W10
    Cloud & Infrastructuur

    Vier op de tien nog op Windows 10

    Cloud & Infrastructuur

    Ondersteuning Windows 10 gestopt; problemen in zicht

    Europese aanbesteding Europa vlaggen
    Cloud & Infrastructuur

    EU grijpt nog niet in tegen Microsofts cloudlicenties op Google en AWS

    Cloud & Infrastructuur

    ‘Zo krijgen we nooit Europese kampioenen’

    Cloud & Infrastructuur

    SAP en AWS bundelen krachten voor Europese datasoevereiniteit

    Innovatie & Transformatie

    Imec meldt doorbraak in quantumcomputing

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs