Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Publieke cloud speerpunt voor SAP’s erp

09 december 2024 - 17:15ActueelCloud & InfrastructuurAWSSAP
William Visterin

SAP stapt met zijn saas-oplossingen in de publieke cloud. Het softwarebedrijf kondigt aan dat het zijn Grow with SAP-oplossing via AWS Marketplace beschikbaar maakt. Het past binnen SAP’s strategie om de adoptie van zijn cloudproducten te versnellen en klanten van traditionele on-premises systemen naar de publieke cloud te bewegen.

Voor Grow with SAP is AWS de eerste hyperscaler die de ondersteuning biedt. ‘Wij waren de eerste cloudprovider die gecertificeerd was om het SAP-portfolio te ondersteunen’, stelt Ruba Borno, topman bij AWS.

De verschuiving naar de publieke cloud is belangrijk voor SAP’s langetermijndoelen. Enerzijds speelt het in op de groeiende vraag naar schaalbare en flexibel geprijsde oplossingen. Anderzijds wil SAP concurrentie van moderne cloud-native platforms zoals Salesforce en Workday counteren. Het partnerschap met AWS biedt bovendien strategische voordelen, zoals betere toegang tot infrastructuur en markt.

Het is niet de eerste keer dat SAP samenwerkt met publieke-cloudproviders zoals AWS, Azure, of Google Cloud. Zo biedt SAP sinds 2021 oplossingen zoals Rise with SAP via AWS, Azure en Google Cloud. En werkt SAP met deze providers samen voor de hosting en levering van zijn cloudgebaseerde producten, zoals S/4Hana Cloud. Maar de publieke cloud neemt in de dienstverlening wel een prominentere rol in.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Nutanix: ai stimuleert containergebruik, maar vergroot risico’s

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Apple introduceert M5 Pro en M5 Max, Accenture koopt Ookla (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    AWS-datacenters herstellen in Midden-Oosten van drone-aanvallen

    man cloud laptop kantoor
    Werkplek & Beheer

    Einde van de budgetlaptop: geheugen te duur geworden

    Innovatie & Transformatie

    It-outsourcing: de sterkste spelers in vijf domeinen

    Software Innovation

    Grote prijsstijgingen voor Office 365 en Microsoft 365: bedrijven moeten opnieuw rekenen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs