Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Salesforce country leader BeLux

Lien Ceulemans leidt Salesforce Belux

28 juni 2021 - 07:42ActueelCarrièreSalesforce
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Salesforce Belux heeft Lien Ceulemans aangesteld als de country leader. Ze volgt Max Swerdlow op, die na ongeveer twee jaar een andere functie binnen het bedrijf zal invullen. Hiermee wordt de 38-jarige Ceulemans verantwoordelijk voor alle bedrijfsactiviteiten en de groei van Salesforce in België en Luxemburg.

Ceulemans woonde en werkte de afgelopen jaren in Londen, waarvan de laatste acht maanden in een chief of staff-positie bij Google. Daarvoor bekleedde ze – eveneens in Londen – managementrollen in privacy bij Salesforce. Op het ogenblik dat de GDPR-wetgeving op tafel lag, had ze de leiding over het Europese team. Later zou ze ook het Global Privacy-team aansturen en zo het privacyprogramma van Salesforce vormgeven. Haar ervaring op dit terrein en in het leiden en ontwikkelen van een groot team van wereldwijde experts, komt van pas in haar nieuwe rol.

‘De wereld is door Covid-19 helemaal veranderd en digitale transformatie zal voor bedrijven alleen maar belangrijker worden’, zegt Ceulemans in een reactie. ‘Voor Salesforce is dit een unieke kans om een relevante rol te spelen door bedrijven sneller te laten schakelen op veranderende omstandigheden en met een goede klantenservice dichter bij hun klanten te brengen. Ik kijk ernaar uit om aan die belofte te mogen bijdragen.’

Ceulemans behaalde een Master aan Stanford University nabij Silicon Valley, de bakermat van technologiebedrijven zoals Salesforce. Voor ze in 2012 bij Salesforce begon, werkte Ceulemans als technologie- en privacy-advocaat bij verschillende advocatenkantoren. In mei van dit jaar ze naar Salesforce terug te keren als nieuwe country leader voor de Belux. Ze verhuisde hiervoor naar Aarschot, waar ze ook haar jeugd heeft doorgebracht. ‘Het is een unieke kans om de business in de Benelux te leiden en op de voorgrond met mensen samen te werken. Door Covid-19 heb ik bovendien wat meer tijd in België doorgebracht en groeide de behoefte om terug te keren en dichter bij mijn familie te zijn. Mijn internationale ervaring gaat me in elk geval helpen om ook in mijn nieuwe functie out-of-the-box te durven denken’, besluit ze.

Meer over

PrivacySalesforce

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelSoftware Innovation

    NRB en Cronos gaan samen Salesforce verkopen

    ActueelCarrière

    Salesforce-topman Adam Selipsky gaat AWS leiden

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Landbouwers digitaliseren met Salesforce

    Triomfboog Brussel
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Salesforce betrekt nieuw kantoor in Brussel

    Salesforce
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Salesforce neemt rpa-specialist Servicetrace over

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs