Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
vlaggen

Trustbuilder in handen van Franse InWebo

12 januari 2022 - 10:38ActueelSecurity & Awareness
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De Belgische identity and access management (iam)-provider Trustbuilder is overgenomen door zijn Franse branchegenoot InWebo Group. Ceo en oprichter Frank Hamerlinck wordt lid van het dagelijkse bestuur van InWebo Group.

inWebo Group werd opgericht in april 2021 toen Essling Expansion, het groei-aandelenfonds van de Franse vermogensbeheerder Essling Capital, de reorganisatie leidde van het kapitaal van multi-factorauthenticatie-specialist InWebo Technologies uit Parijs. Essling deed dat samen met twee andere minderheidsinvesteerders, Bpifrance en Entrepreneur Invest. 

Met Essling Expansion als meerderheidsaandeelhouder en Olivier Perroquin als topman, zette InWebo Group een plan in gang om een wereldwijd cybersecurity-saas-platform uit te bouwen dat zich richt op digitale identiteit, toegangsbeheer en gegevensbescherming. Het bedrijf wordt uitgebouwd via een buy & build-strategie en Trustbuider is daarbij de nieuwste scalp. 

TrustBuilder is, samen met InWebo, nu een van de twee vlaggenschepen van de groep. InWebo richt zich op multi-factorauthenticatie, TrustBuilder ontwerpt iam-oplossingen.

Perroquin wijst er op dat de productportfolio’s van beide bedrijven meerdere synergiën opleveren: ‘Die zijn complementair. Dit biedt elk bedrijf een onmiddellijk bereik van nieuwe functionaliteiten, en een sterke basis voor de toevoeging van nieuwe functies.’

Frank Hamerlinck blijft ceo van Trustbuilder en wordt tevens lid van de directie van InWebo Group. Hij was medeoprichter van saas-bedrijf Porthus, dat in 2010 werd overgenomen door Descartes, en was ook medeoprichter van NG Data.

Meer over

AutorisatieILMOvernameSaaS

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Computable.be
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Tranzer komt naar Trustbuilder.io-marktplaats

    Subsidie
    ActueelOverheid

    TrustBuilder ontvangt Vlaamse subsidies

    ActueelFinanciële dienstverlening

    Trustbuilder charmeert klanten in Golfregio

    cheque
    ActueelFinanciële dienstverlening

    Monizze sluit aan bij Trustbuilder.io-marktplaats

    ActueelSecurity & Awareness

    SDWorx kiest authenticatie van Trustbuilder

    injectie dollar investering kapitaal
    ActueelSecurity & Awareness

    Trustbuilder haalt 1,1 miljoen op bij PMV

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs