Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Secutec is Kaspersky partner van het jaar

24 juli 2019 - 12:02ActueelSecurity & AwarenessKaspersky Lab
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Beveiligingsspecialist Kaspersky heeft tijdens een evenement op Rhodos zijn Partner Awards uitgereikt. Die gaan naar de partners die de meeste groei en/of prestaties kunnen voorleggen. Voor de Benelux werd Secutec uit Aartselaar in de bloemetjes gezet.

Meer dan honderd Kaspersky-partners waren aanwezig tijdens dit jaarlijkse evenement. Volgens het cybersecuritybedrijf heeft Secutec afgelopen jaar een flinke groei doorgemaakt in de zakelijke markt. De reseller is actief voor veel grootzakelijke organisaties zoals Panasonic Energy Europe, Bank van Breda, het Belgisch Instituut voor Verkeersveiligheid, Etex Group en Umicore.

‘Uiteraard zijn wij enorm vereerd met deze erkenning. Wij ervaren dat Kaspersky grote waarde hecht aan intensieve samenwerking met partners dat leidt tot gezamenlijk succes bij onze klanten’, zegt Geert Baudewijns, ceo en oprichter van Secutec.

De andere partners die bekroond werden, waren Saidea (Italië), SERMICR (Spanje), Cyprotect (Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland), het Franse APIXIT, Progressive uit Scandinavië, Itxon (Polen), OGL (V.K. en Ierland), Singi Inzenering (Oost-Europa) en Kakado Tech uit Israël.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Aanpakken cybercrime
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kaspersky en Interpol trekken weer samen ten strijde

    Nieuw logo
    ActueelSecurity & Awareness

    Nieuw logo en merkstrategie voor Kaspersky

    Het Albeda College migreert snel naar Windows 10
    ActueelSecurity & Awareness

    Microsoft patcht Windows-backdoor na tip Kaspersky

    ActueelOverheid

    ‘Securityoplossingen Kaspersky zijn veilig’

    ActueelOverheid

    Kaspersky Lab opent ‘Transparency Center’ in Madrid

    ActueelOverheid

    Secutec haalt contract van 10 miljoen binnen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs