Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Orange Cyberdefense gaat samenwerken met Gatewatcher

23 april 2019 - 07:55ActueelSecurity & AwarenessOrange
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Voor het eerst hebben twee bedrijven met een accreditatie van de Franse veiligheidsdienst ANSSI een strategisch partnerschap gesloten. Het gaat om de Parijse startup Gatewatcher en Orange Cyberdefense, de securityafdeling van de gelijknamige telecomoperator.

Orange Cyberdefense gaat Trackwatch-sondes, ontwikkeld door Gatewatcher, integreren in haar monitoringsystemen in tien beveiligingsoperatiecentra over de gehele wereld. Enkele klanten van Orange Cyberdefense zetten het opsporingssysteem, dat zeer complexe bedreigingen kan identificeren, al in.  

Gatewatcher is de eerste Franse ontwikkelaar van speciaal geavanceerde inbraakdetectiesoftware, volgens de Franse certificaatautoriteit ANSSI onder de wet van Military Planning. Het bedrijf is opgericht door de huidige directeur Jacques de La Rivière en de huidige technisch directeur Philippe Gillet in 2015. Ze hebben beide gestudeerd aan de Franse ingenieursschool ESIEA.

Sinds 2016 managet Orange Cyberdefense alle Orange-cybersecurityactiviteiten voor ondernemingen. Met een omzet van 303 miljoen euro in 2018 en een jaarlijkse groei van twaalf procent is het een van de grootste cybersecurityondernemingen in Frankrijk. Het bedrijf is ook in België actief.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Orange opent ecologisch datacenter in Antwerpen

    servers datacenter
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Orange Business Services in zee met Aurecon

    ActueelGovernance & Privacy

    Orange neemt SecureData volledig over

    Supermarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Carrefour-franchisehouder uit Dubai gaat voor Orange

    ActueelCarrière

    Ingrid Gonnissen trekt deur bij Orange dicht

    md orange cyberdefense belgium
    ActueelCarrière

    Orange Cyberdefense Belgium krijgt nieuwe topman

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs