Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
    • Inzendingen
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Home » Carrière

Geert Rottier naar Cegeka

09 januari 2023 - 09:45ActueelCarrièreCegekaProximus
Luc Blyaert
Luc Blyaert

Geert Rottier wordt bij Cegeka chief marketing officer en lid van het directiecomité. Hij was twee maanden geleden vertrokken bij Proximus.

De Limburgse integratorgroep Cegeka heeft er geen gras over laten groeien. Toen Rottier half oktober bij Proximus vertrok, had hij het over een sabbatical. Nu gaat hij aan de slag bij Cegeka als chief marketing officer en krijgt hij de leiding over de afdelingen businessontwikkeling, sales enablement en operationele marketing.

Rottier vertrok twee maanden geleden bij Proximus waar hij net geen acht jaar werkte en waar hij begin 2015 werd aangetrokken als director corporate market. Enkele maanden geleden, in maart, kreeg hij een functie als chapter lead for corporate accounts sales.

Voor zijn periode bij Proximus werkte Rottier vijftien jaar bij HP, waar hij doorgroeide tot managing director.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Carrière

    Tim Cook laat Apple in blakende gezondheid achter, maar in­no­va­tie­mo­tor moet in hogere versnelling

    Carrière

    Ruim 13.000 banen weg bij softwarebedrijven

    Carrière

    Nutanix tuigt Benelux-organisatie op

    Cloud & Infrastructuur

    Minder verlies, wel aanhoudende omzetkrimp bij Atos

    Cloud & Infrastructuur

    FTTH Council Europe omgedoopt tot Fibre Council Europe

    Innovatie & Transformatie

    Exposities over de invloed van gaming

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs