Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Dovesco neemt Grembergse Lansweeper over

06 maart 2018 - 08:21ActueelInnovatie & Transformatie
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het Grembergse softwarebedrijf Lansweeper is overgenomen door Dovesco, een investeringsfonds van Anthony en Gregory De Clerck, afstammelingen van de textielgroep Beaulieu. Dat schrijft De Tijd. Het Grembergse softwarebedrijf telt onder meer Microsoft en Nasa als klanten.

Dovesco doet de overname niet alleen, maar trekt het management en enkele onbekende industrie-experts mee in bad. Lansweeper is gespecialiseerd in netwerk management software waarmee grote bedrijven hun volledige it-omgeving kunnen analyseren en coördineren. Via hun tools kan nieuwe software gemakkelijker uitgerold worden. Ook de hardware-analyse wordt er door vereenvoudigd.

Het bedrijf werd negen jaar geleden opgericht door Geert Moernaut. Het bedrijf heeft zo’n zeventienduizend klanten in 130 landen, aldus De Tijd.  Daaronder ook klinkende namen als Bosch, DHL, Sony en zelfs Nasa. Microsoft gebruikt de technologie van Lansweeper dan weer voor zijn intelligent asset management (i-am). Er werken ongeveer vijfenveertig mensen bij Lansweeper.

De overname door Dovesco moet het bedrijf nu klaarstomen voor verdere groei, vooral in markten buiten België.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Lansweeper gaat samenwerking aan met Microsoft

    ActueelGovernance & Privacy

    New Yorkers investeren 130 miljoen in Lansweeper

    Partners handen
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Lansweeper neemt netwerkscanner Fing over

    Eén reactie op “Dovesco neemt Grembergse Lansweeper over”

    1. Bart maes schreef:
      6 maart 2018 om 16:55

      Er wordt al meer dan 98% geëxporteerd. Het deel ‘vooral in markten buiten België’ slaat dus nergens op. Waar halen jullie dit?

      Beantwoorden

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs