Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
    • Inzendingen
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Home » Innovatie & Transformatie

Emoji’s, hoe ga jij ermee om?

smiley
09 februari 2018 - 09:02AchtergrondInnovatie & Transformatie
Krijn Soeteman
Krijn Soeteman
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Versie 11 van de Unicode Emoji-set is klaar. Daarmee worden 157 nieuwe emoji's aan de huidige 2666 toegevoegd. De tijd dat een emoji alleen maar geel was, is al lang achter ons gelaten: 77 van de nieuwe emoji's zijn écht nieuw, de rest heeft slechts een ander kleurtje. Dat brengt ons tot de vraag: vind jij het gebruik van emoji's in je correspondentie met collega's oké?

Van al die nieuwe icoontjes zijn er slechts zes nieuwe smiley’s. De grote vraag is of ze écht wat toevoegen. Meer hartjes, meer zweet, meer feest en meer ongemakkelijke blikken. De mensen in kwestie: meer haarkleuren en stijlen, zoals rood, krullend, grijs en kaal. Verder is het superheldenthema ook tot de emoji’s doorgedrongen. Nou ja, doe er je voordeel me op deze vrijdag.

Wat losse ledematen, verschillende nieuwe attributen, dieren en wat wetenschappelijke beeltenissen maken het geheel af. Vreemde eend in de bijt lijkt het oneindig-teken.

Nee, je kunt ze vandaag nog niet gebruiken. Uiteindelijk duurt het nog tot de uitgave van Unicode 11.0 in juni. Maar wat vind jij van gebruik van emoji’s in je correspondentie?

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Fujitsu ziet toekomst in dynamische sa­men­wer­king tussen mens, ai en robots

    Chinese vlaggen
    Innovatie & Transformatie

    Chinese lief­des­ro­bots lonken naar Europa

    Innovatie & Transformatie

    Anthropic plant Europees ai-adviesbedrijf

    Innovatie & Transformatie

    Apple boekt recordomzet van 479 miljard dollar

    Innovatie & Transformatie

    GTIA lanceert alliantie voor veilige inzet van ai door msp’s

    Innovatie & Transformatie

    Ai-robotwok Charlie is nooit moe

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs