Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Samsung en AED Group openen led-showroom

09 januari 2018 - 14:28ActueelInnovatie & TransformatieSamsung
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Samsung gaat zijn modulaire displays met Fine Pixel Pitch led-technologie naar de Benelux brengen via een partnerschap met AED Group. In Willebroek kunnen resellers en eindgebruikers kennismaken met de indoor led-displays.

De nieuwe reeks schermen met hoge resolutie kunnen één groot totaalbeeld weergeven door verschillende modulaire kabinetten aan elkaar te schakelen. Voor de distributie op Benelux-niveau werkt Samsung samen met AED Group, een gevestigde naam op de markt voor professionele audiovisuele oplossingen.

Speciaal voor de nieuwe schermen, opent AED een showroom in zijn hoofdkantoor in Willebroek. Het bedrijf zorgt er voor een totaaloplossing met opleiding, training, naverkoop, kalibratie, leasing en demo’s. ‘De mogelijkheid om onze klanten de technologie echt te laten ervaren is een grote toegevoegde waarde,’ zegt Filip Van Vlem, international pr & communications manager bij AED Group. ‘Het schept vertrouwen dat klanten op voorhand kunnen zien waarin ze investeren. In de nieuwe showroom komen de displays volledig tot hun recht. Bovendien is zo’n showroom met demotoestellen de geknipte locatie om onze klanten op te leiden.’

De nieuwe schermen van Samsung zijn bedoeld voor permanente installaties in vergaderruimtes, winkelcentra en auditoria. Door verschillende modulaire kabinetten aan elkaar te schakelen, beschikt de klant over meer flexibiliteit qua installatie en beeldverhouding. 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Samsung 10 nanometer DDR-RAM
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Samsung maakt kleinste dram-chip ooit

    iphone
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Patentzaak Apple en Samsung moet worden overgedaan

    Samsung
    ActueelCarrière

    Samsung-ceo stapt op wegens ‘ongekende crisis’

    Smartphone
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    ‘Apple doorstaat batterygate beter dan Samsung’

    Smartphones
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Samsung en Apple verliezen van Chinese smartphones

    School
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Samsung levert tablets en schoolbord aan Gentse school

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs