Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

AllThingsTalk krijgt twee miljoen extra kapitaal

14 december 2017 - 11:24ActueelCloud & InfrastructuurIntelOrangeProximus
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De Belgische IoT-start-up AllThingsTalk krijgt twee miljoen euro vers kapitaal toegestopt. Met het geld wil het bedrijf zijn markten uitbouwen en extra mensen in dienst nemen.

Het Belgische AllThingsTalk werd in 2013 opgericht door Peter Leemans en bouwt een softwareplatform waarmee partners IoT-sensoren in hun applicaties kunnen incorporeren. Het biedt een open en schaalbaar platform om toestellen en toepassingen te verbinden. De onderneming werkt samen met onder meer Proximus, Orange en Intel en bedrijven als Minimax-sprinklers. Voor Intel ontwikkelde AllThingsTalk een LoRa-zelfbouwkit met Raspberry Pi, waarmee zelf een IoT-kit in elkaar gezet kan worden.

Onder meer de familie Cordier, investeringsmaatschappij Saffelberg (Jos Sluys van Arinso) en ondernemers als Luc Osselaer, Peter Hinssen, Luc Dooms en Philippe Jadoul stappen nu voor twee miljoen euro in. Daarmee wil het bedrijf uitbreiden naar Duitsland en Nederland en zijn personeelsbestand verder aandikken. Bij AllThingsTalk werken nu twintig mensen vanuit Gent, Antwerpen en Belgrado.

Volgens The Boston Consulting Group zal de markt voor IoT-platformen tegen 2020 zowat vijftien miljard euro waard zijn. 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    internet of things
    OpinieData & AI

    IoT biedt bedrijven veel voordelen

    netwerk
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Software AG helpt Siemens met IoT-besturingssyteem

    Internet of things
    ActueelCloud & Infrastructuur

    ABB en HPE brengen IoT naar fabrieken

    ActueelCloud & Infrastructuur

    IoT-omzet Verizon stijgt minder hard dan verwacht

    Handen schudden
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Also neemt Vlaamse iot-specialist Allthingstalk over

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs