Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Scale Computing haalt weer geld op: $34,8 miljoen

Investering dollar groei
29 oktober 2018 - 16:18ActueelCloud & InfrastructuurLenovoScale Computing Limited
Rik Sanders

Scale Computing, een Amerikaanse leverancier van software voor edge computing en hyperconverged oplossingen, heeft 34,8 miljoen dollar opgehaald in een nieuwe investeringsronde. De grootste investeerder in deze zesde ronde – Series F – is de Chinese computerfabrikant Lenovo. Naast Lenovo deden zowel bestaande als nieuwe investeerders een duit in het zakje.

Lenovo kondigde eerder deze maand nog een wereldwijde samenwerking aan met Scale Computing, gericht op het leveren van edge computing aan de detailhandel, midden- en kleinbedrijf en bedrijven met veel vestigingen. Bij dit soort bedrijven zijn lokaal weinig of geen it’ers aan het werk; de Hypercore-technologie van Scale, gebaseerd op machine learning, biedt een alternatief. De technologie herkent infrastructurele problemen in de hardware en software in een gedistribueerde edge-omgeving en kan automatisch correcties aanbrengen.

De software van het bedrijf uit Indianapolis wordt onder andere ingezet bij de supermarktketen Ahold Delhaize (bijna zevenduizend winkels), casinobedrijf Genting Group, en levensmiddelendistributeur Jerry’s Enterprises.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    AWS trekt ai diep de stack in

    Innovatie & Transformatie

    Imec krijgt geld voor doorbraak bij quantumcomputers

    Software Innovation

    Microsoft jaagt prijzen M365-abonnementen tot 33 procent omhoog

    Nexus-datacenter Zellik
    Cloud & Infrastructuur

    VUB neemt nieuwe supercomputer Sofia in gebruik

    Cloud & Infrastructuur

    Rem op datacenters door Elia legt pijnpunten bloot

    Cloud & Infrastructuur

    Waarom AWS een oude server te pletter liet vallen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs