Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Robert Koelman AFAS België

Robert Koelman verlaat AFAS België

22 mei 2017 - 12:15ActueelCarrière
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

AFAS Software uit Mechelen herschikt opnieuw de directie. Commercieel directeur Robert Koelman verlaat het softwarebedrijf, nauwelijks zes maanden nadat er een nieuwe managementstructuur werd uitgedokterd.

In het nieuwe organigram van AFAS blijft directeur Machiel den Dekker verantwoordelijk voor het operationele luik, maar neemt hij nu ook marketing en sales voor zijn rekening, de domeinen van Koelman. Daarnaast komen drie managers aan boord die ieder een afdeling aansturen: Consulting, Support & Opleiding en Sales. Die zullen intern gezocht worden.

‘AFAS België is altijd een horizontale organisatie geweest’, zegt Den Dekker in een persbericht. ‘Samen met een team van dertig professionals kijken we terug op een mooi groeitraject. Maar het kriebelde al een tijdje bij Robert om zélf een zaak uit de grond te stampen. Vandaag waagt hij de sprong als ondernemer en daarom verlaat hij AFAS België op 31 mei.’

Koelman was van 2009, sinds de oprichting van AFAS België, tot eind vorig jaar directeur. Toen werd beslist dat Den Dekker zich met het operationele luik zou gaan bezighouden en Koelman met sales en marketing. Na zes maanden wordt die regeling dus weer verlaten. Volgens AFAS-woordvoerster Elise Joris gebeurt dat  onder amicale omstandigheden en ‘volgt Robert gewoon zijn hart’.

AFAS zegt met de nieuwe structuur ook beter gewapend te zijn om zijn groeiambities waar te maken. Het bedrijf mikt tegen 2020 op een omzet van tien miljoen euro. Dat is ruim een verdubbeling tegenover het zakencijfer van 2016.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Computable.be
    ActueelCarrière

    Afas België wijzigt management voor groeiplan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs