Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
E-commerce

Webwinkels mikken op 1 miljard eindejaarsomzet

30 november 2015 - 14:39ActueelCloud & Infrastructuur
Kevin Stickens
Kevin Stickens

Volgens een studie van BeCommerce zou er een aanzienlijke stijging zijn qua omzet voor de online winkeliers in België. Volgens de Belgische vereniging van online handelaars zou dit jaar de kaap van 1 miljard omzet gerond worden. De eindejaarsaankopen zouden goed zijn voor 13,95 procent van de totale aankopen op jaarbasis.

De belangrijkste redenen voor de verwachte stijging: één extra dag in november, namelijk 27 november, het koude weer en de grotere bekendheid van Boxing Day. Ook de terreurdreiging zorgt voor een stijgende online verkoop, aangezien veel winkels een tijdje gesloten waren in de omgeving van Brussel.

Fashion, food & drinks, health & beauty en multimedia blijven online de meest populaire productcategorieën. ​

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    E-commerce
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Belg is loyaalste e-shopper van Europa

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs