Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Lancom komt met 802.11ac access points

19 oktober 2015 - 11:14ActueelCloud & InfrastructuurLancom
externe partij
externe partij

Lancom Systems, de Duitse producent van netwerkoplossingen voor de overheids- en zakelijke markt, introduceert de OAP-800-serie, een nieuwe reeks outdoor access points die volgens de producent ideaal zijn voor een professioneel outdoor wlan.

Bij toepassingen van de Lancom OAP-800-serie valt te denken aan moderne outdoor hotspots, professioneel wlan-bereik in open ruimten, of het realiseren van wlan point-to-point links (p2p) voor het bieden van breedband of voor het creëren van een verbinding met nevenvestigingen.

De access points hebben een robuuste behuizing – bescherming van IP66 – en blijven ook functioneren bij extreme temperaturen. Met 2×2 mimo en radiomodules die opereren volgens de wlan-standaard IEEE 802.11ac bieden ze datasnelheden van maximaal 867 Mbps. De devices blijven volledig compatibel met vorige wlan-standaarden, zoals IEEE 802.11a/b/g/n. Voeding wordt optioneel geleverd via PoE volgens de IEEE 802.3af-standaard.

De OAP-821 beschikt over een IEEE 802.11n/ac-radiomodule, een interne 5 GHz-p2p-antenne en connectoren voor een externe 2.4 GHz-antenne. De OAP-822 heeft twee voor dual-band geschikte 802.11n/ac-radiomodules en is uitgerust met vier externe antenneconnectoren. Hetzelfde geldt voor de OAP-830, hoewel zijn specifieke behuizing één intern diversity sector-antenne heeft voor elke frequentie (2.4 en 5 GHZ).

De LANCOM OAP-821 Bridge Kit wordt geleverd met twee access points voor het opzetten van snel presterende p2p-links in het 5 GHz-frequentiebereik, de juiste accessoires en twee Airlancer Extender SA-lan-overspanningsbeveiligers.

Bij alle devices hoort een complete set accessoires: bevestigingsmateriaal, outdoor kabels en een 802.3af PoE-adapter die voldoet aan de standaarden.

Meer over

LANNetwerkenWifi

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Cybercrimineel ligt op de loer in hoogseizoen, Proximus en Thales vernieuwen it bij Navo (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert België

    Sap-Sapphire-2024
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Joule verandert alles: zo werken we straks met erp

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Onkraakbaar: België en Luxemburg delen eerste grensoverschrijdende quantumverbinding

    Quantum
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Grote overname quantumcomputing: IonQ koopt Oxford Ionics

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs