Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Microsoft roept Avenade uit tot Dynamics Partner

Deal
16 februari 2016 - 14:57ActueelCloud & InfrastructuurAccentureAvanadeMicrosoft
Kevin Stickens
Kevin Stickens

Avenade Belgium, dienstverlener in digitale innovatie en zakelijke diensten, is opgenomen in het 'European Industry Partner Program (EIPP)’ van Microsoft. Dit erkent wereldwijde partners voor hun expertise in specifieke industrieën.

De erp-oplossing van Avanade voor de dienstensector is gebouwd op het Microsoft Dynamics AX platform, die zowel ‘on premise’ of als cloudoplossing beschikbaar is. De oplossing helpt klanten om een globaal overzicht te krijgen van hun bedrijf met als resultaat dat ze kwalitatief hoogstaande en voorspelbare resultaten verkrijgen, sneller en bovendien tegen een lagere kost. De ervaring van Avanade in combinatie met de out-of-the-box functionaliteiten van Microsoft, helpt klanten om het risico verbonden aan een project te verminderen, de winstgevendheid van het project te verbeteren en eveneens projectervaringen te cultiveren die aan de eisen van de klant moeten tegemoetkomen.

Avanade is de grootste implementatiepartner van Microsoft met een netwerk van meer dan zeventig delivery centra’s in meer dan twintig landen; deze hebben al meer dan 150 erp-projecten wereldwijd gerealiseerd.

Accenture en Microsoft

Avanade werd in 2000 opgericht als een joint venture tussen Accenture en Microsoft om klanten te helpen bij het behalen van resultaten met zowel zakelijke technologie-oplossingen als managed services. Met een aanzienlijke expertise in Microsoft-technologie is Avanade in staat om toonaangevende Microsoft-oplossingen op te leveren en bovendien in te spelen op trends in de markt.

Wereldwijd heeft Avanade 23 Microsoft Gold Competenties en beschikt het over een van de belangrijkste concentraties van Microsoft gecertificeerde professionals in de wereld. Avanade consultants beschikken samen over meer dan 24.000 Microsoft-certificaties, waaronder 1200 toegewijde Dynamics AX-professionals. Avanade heeft een ruime ervaring in het opleveren van Microsoft-technologie op grote schaal.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    OpenAI jaagt op miljarden voor megabeursgang terwijl ai-wedloop escaleert

    Cloud & Infrastructuur

    Microsoft 420 miljard minder waard

    Cloud & Infrastructuur

    Ilionx blijft it‑partner voor Schelderadarketen

    Overheid

    Overheid voor ruim 200 miljoen aan contracten bij Sopra Steria

    Datacenter
    Cloud & Infrastructuur

    ‘Microsoft enige huurder nieuwe hyperscaler in Amsterdam’

    Cloud & Infrastructuur

    Intel kampt met problemen in aanlevering, productie én vraag

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs