Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Mega stapt in mobiele telefonie via Orange

Telecom
01 februari 2024 - 13:06ActueelInnovatie & Transformatie
William Visterin

Energieleverancier Mega brengt voortaan ook mobiele telefoonabonnementen op de markt. Het bedrijf maakt hiervoor gebruik van het netwerk van Orange.

Mega wil mobiele telefoonabonnementen brengen met naar eigen zeggen een even goede mobiele connectiviteit als andere aanbieders, en dat aan een budgetvriendelijkere prijs. Het bedrijf brengt hierbij ook een mobile app uit, onder de naam ‘MyMega’, die gezinnen toelaat hun maandelijkse uitgaven onder controle te houden.

Mega Telecom is een apart bedrijf binnen de Mega-groep, met een eigen directieteam en een dedicated helpdesk-team van twintig personen. Dit aantal zal evolueren met de groei van de activiteiten. ‘We hebben altijd het voornemen gehad onze activiteiten te diversifiëren’, zegt ceo Thomas Coune. ‘We hebben onze energieactiviteiten al geografisch uitgebreid, en bieden ook energiecontracten aan in Nederland. Nu starten we met een nieuw aanbod dat qua flow en beheer aansluit bij onze bestaande activiteiten als energieleverancier. Het is de bedoeling dat onze telecompoot op termijn even belangrijk wordt als onze energiepoot.’

Orange

Met de telecomplannen blaast Mega het mvno-concept in ons land nieuw leven in. Mega’s telefoonabonnementen gebruiken namelijk het netwerk van Orange. ‘Onze telefonieklanten zullen dan dezelfde mobiele connectiviteit hebben als de Orange-klanten, en daarnaast ook meegenieten van de technologische evolutie van het Orange-netwerk’, klinkt het bij Mega.

Voor de verwerking van alle gegevens van de telefoongesprekken (als input voor de facturatie) maakt Mega onder meer gebruik van het platform van Transatel, mvno-specialist en ondersteunende partij.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    AchtergrondCarrière

    Gazonnetje of golfbaan maaien via de cloud

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ActueelCarrière

    Grens tussen cio en cto vervaagt

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Microsoft bouwt aan digitale replica Notre Dame

    ActueelData & AI

    Chinese ai-startup Moonshot daagt Silicon Valley uit

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs