Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Softwarebedrijf Yuki koopt e-facturatiespecialist Lucy

07 juni 2024 - 10:51ActueelFinanciële dienstverleningYuki
William Visterin

Accountingsoftwarebedrijf Yuki neemt Lucy over, een specialist in het verzenden en ontvangen van e-facturen. De zet wijst op de groeiende impact van en aandacht voor e-facturatie door de nieuwe wetgeving die er staat aan te komen.

‘Met de nieuwe Peppol-wetgeving, die vanaf 2026 in België en vanaf 2028 in de rest van Europa van kracht zal gaan, begrijpen we de druk op accountants en de urgentie voor ondernemers maar al te goed’, stelt Ellen Sano, managing director bij Yuki. Met de overname van Lucy versterkt Yuki naar eigen zeggen zijn aanbod en expertise op het gebied van digitale facturatie.

De nieuwe wetgeving rond e-facturatie komt langzaam maar zeker dichterbij. De zogenaamde Peppol-directory telt volgens Sano honderdduizend geregistreerde Belgische bedrijven, met een groei van ruim een derde in 2024 tot nu toe. België staat daarmee wereldwijd op de tweede plaats van snelste groeiers op het Peppol-netwerk. ‘Met Lucy biedt Yuki een oplossing voor e-facturatie, zodat elke ondernemer eenvoudig toegang krijgt tot het Peppol-netwerk’, aldus Sano.

Dankzij de overname van Lucy wil Sano elke ondernemer en accountant in België en Nederland helpen met een oplossing voor het ontvangen en versturen van facturen via Peppol. ‘Dit ongeacht hun keuze van boekhoudsoftware- en dus geheel los van Yuki’s boekhoudplatform.’

Meer over

E-facturatie

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Contract ondertekenen
    ActueelFinanciële dienstverlening

    Capgemini koopt Nederlandse dochter Delta Capita Group

    ActueelSoftware Innovation

    Euronext koopt Admincontrol van Visma

    ActueelSecurity & Awareness

    Aantal malware-aanvallen op mobiele bankgegevens verdrievoudigd

    Challenge uitdaging hulp
    ActueelFinanciële dienstverlening

    KBC verlengt it-deal met Cognizant

    ActueelFinanciële dienstverlening

    Onbetrouwbare overheidssites frustreren boekhouders

    Fraudemelding
    ActueelSecurity & Awareness

    Google start wereldwijd meldpunt voor online-oplichting

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs