Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Delaware in zee met AWS

11 juni 2024 - 11:35ActueelCloud & InfrastructuurAWSDelaware
William Visterin

Delaware gaat een samenwerking aan met Amazon Web Services (AWS). De it-dienstverlener wil met de partner-deal tegemoet komen aan de groeiende klantvraag naar cloud- en best-of-breed-oplossingen.

Door de samenwerking krijgen klanten van het bedrijf de keuze uit meerdere cloudserviceproviders, waaronder Microsoft en nu ook AWS. ‘Door samen te werken met AWS, zullen we onze klanten de cross-technologische oplossingen kunnen bieden waar ze naar op zoek zijn. Bedrijven die bestaande bedrijfsapplicaties moderniseren, kunnen voortaan de cloudoplossing kiezen die het beste past bij hun noden’, zegt Pieter Hebben, partner bij Delaware. Hoewel Delaware en AWS eerder al hebben samengewerkt aan projecten, is ‘AWS-partner worden’ een cruciale stap voor Delaware om uitgebreide, cross-technologische oplossingen aan te bieden, met snellere implementaties voor klanten. ‘Bovendien zullen experts van Delaware meer toegang hebben tot de uitgebreide trainings- en certificeringsprogramma’s van AWS’, aldus Hebben.

Nieuw team

Recent hebben AWS en Delaware drie nieuwe projecten opgezet, met klanten in België, Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk. Aluminium Dunkerque, Remedica en Greenyard Frozen Foods zetten allemaal hun eerste stappen met AWS. Door een AWS Partner te worden, bouwt Delaware ook een team op dat zich richt op de implementatie van AWS-clouddiensten. Hebben: ‘We reageren niet op de markt, we geven ook actief vorm aan de toekomst van cloudconsultancy-diensten.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Nutanix: ai stimuleert containergebruik, maar vergroot risico’s

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Apple introduceert M5 Pro en M5 Max, Accenture koopt Ookla (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    AWS-datacenters herstellen in Midden-Oosten van drone-aanvallen

    man cloud laptop kantoor
    Werkplek & Beheer

    Einde van de budgetlaptop: geheugen te duur geworden

    Innovatie & Transformatie

    It-outsourcing: de sterkste spelers in vijf domeinen

    Software Innovation

    Grote prijsstijgingen voor Office 365 en Microsoft 365: bedrijven moeten opnieuw rekenen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs