Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Aceve slaat slag in Benelux met overnames Syntess Group en KPD

Overname acquisitie deal akkoord
[Foto: Natee Meepian/Shutterstock.com]
03 december 2025 - 07:15ActueelSoftware InnovationAceveKPD
Rik Sanders

Aceve kondigt de acquisities aan van Syntess Group in Nederland en KPD in België, twee softwareleveranciers voor installatie-, bouw- en technische servicebedrijven. Samen versterken de overnames de aanwezigheid van Aceve in Noord-Europa. Dit bedrijf uit Zweden is een aanbieder van bedrijfssoftware voor de installatie-, bouw- en technische servicesector.

Syntess Group uit Zierikzee brengt al ruim dertig jaar expertise in erp- en field service-software voor installatiebedrijven in Nederland. Het portfolio omvat de merken Syntess Software, ENK Software en Cafca Software, die elk verschillende segmenten van de installatie- en technische servicemarkt in Nederland en België bedienen.  

KPD is al meer dan veertig jaar oud en een gevestigde softwareleverancier voor de Belgische bouwsector. Het bedrijf uit Halen bedient aannemers en ontwikkelaars met digitale tools die belangrijke fasen van de projectlevenscyclus ondersteunen.

Aceve verwierf Syntess Group van investeerder Nedvest en KPD van Green Park Investment Partners. Het bedrijf werd geadviseerd door White & Case en Axeco. Begin juli nam Aceve ook al Brink Software over, een belangrijke leverancier van calculatiesoftware voor de bouw en infra. Voor de onderneming uit Stockholm, die Europese groeiambities heeft (met ondersteuning van de investeerders EQT en Adelis), betekende deze deal de entree op de Benelux-markt. 

Samen met Brink Software hebben Syntess Group en KPD een gezamenlijke omzet van ruim vijftig miljoen euro.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Software Innovation

    Een persbericht later: Indiase outsourcers staan voor uitdagingen

    Data & AI

    Agency IO bouwt eigen ai-platform voor klanten

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Apple introduceert M5 Pro en M5 Max, Accenture koopt Ookla (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    It-outsourcing: de sterkste spelers in vijf domeinen

    Software Innovation

    Grote prijsstijgingen voor Office 365 en Microsoft 365: bedrijven moeten opnieuw rekenen

    Software Innovation

    Wolters Kluwer transformeert verder naar ai‑gedreven softwarebedrijf 

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs