Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

iO en ALD Automotive ontwikkelen innovatieve studio

16 mei 2023TechwireCloud & Infrastructuur

Blended agency iO en leasemaatschappij ALD Automotive bundelen hun krachten bij de creatie van een Nederlandse innovatiestudio voor de wereldwijde mobiliteitsspeler. Het doel: competitief blijven in een snel veranderende markt waarin thema’s zoals duurzaamheid en energie nooit relevanter waren. ​

Onder het motto committed to create successful innovation together gaan beide organisaties, na een succesvolle pitch door iO, aan de slag met het opzetten van een innovatiestudio bij ALD Automotive. Door de nieuwe samenwerking kunnen beide partijen sneller nieuwe concepten ontdekken en valideren, rond strategische thema’s als klanttevredenheid, verduurzaming en betaalbaarheid van mobiliteit.

Lonneke van der Horst, Marketing & Strategy Director bij ALD Automotive over de studio:

“De innovatieve omgeving en aanpak dienen als kweekvijver voor nieuwe services, waarbij we klanten verbinden met onze eigen teams en de expertise van iO. Het is onze ambitie om voorop te lopen met vernieuwing én dit helpt ons om de huidige status quo te doorbreken en een leider in de mobiliteitsindustrie te zijn.”

Ook Uilke Duinstra, Service Line Director Strategy bij iO Campus Utrecht, kijkt uit naar wat de innovatiestudio kan verwezenlijken.

“Bij iO geloven we in de toegevoegde waarde van innovatie en effectieve samenwerking, wat dan weer uitstekend past bij de ambities van ALD Automotive. We hebben al veel moois gerealiseerd voor klanten in de mobiliteitssector. Nu doen we dat op een grotere schaal. Zo zorgen we voor innovatie in een sector die continu verandert.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    injectie dollar investering kapitaal
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Databricks lievelingetje van investeerders, Vertic koopt Waylay

    mobiel iphone smartphone
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Het brokkenparcours van Lycamobile

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden wedt Google Cloud

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ActueelData & AI

    Kort: Nieuwe ai-oplossingen van Netsuite, Wireless Logic koopt Zipit Wireless (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs