‘Apple bereikt met watchOS 3 nu 1.0-niveau’

Apple brengt broodnodige verbeteringen voor zijn smartwatch, die nu eindelijk bij de tijd is. Dit is de discussiestelling die Computable-lezers vandaag krijgen voorgelegd.

De Apple Watch is al flinke tijd op de markt, maar eigenlijk was het nog geen goed afgerond product. Wellicht vergelijkbaar met de allereerste iPhone was de smartwatch van Apple nog niet helemaal rijp. Nu met de aangekondigde verbeteringen in versie 3 van het watchOS neemt de maker traagheid, tekortkomingen en ergernissen weg die eigenlijk vóór een 1.0-release weggepoetst hadden moeten zijn.

De onofficiële bèta-periode voor Apple’s smartwatch is voorbij. Ook omdat deze broodnodige verbeteringen uitkomen voor reeds verkochte Watches, als gratis update van het besturingssysteem. Naast eigen vernieuwingen en apps rekent Apple ook op externe developers, die watchOS 3 vanaf komende week kunnen gebruiken. Consumenten krijgen de update dit najaar. Dan is de Apple Watch een volwaardig 1.0-product. Wat vind jij?

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2016-06-16T07:46:00.000Z Jasper Bakker


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.