Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

‘Japanse cloud maakt kans in Europa’

08 december 2016 - 14:45AchtergrondCloud & Infrastructuur
Jasper Bakker
Jasper Bakker

Non-Amerikaanse clouds doemen op en maken serieus kans in Europa. Dit is de discussiestelling die Computable-lezers vandaag krijgen voorgelegd.

Clouds zijn een zaak van groot, groter, grootst. Enerzijds gaat het hierbij om kritische massa, waardoor capaciteit groot is en de kosten laag kunnen zijn. Anderzijds gaat het om groot en complex, bijvoorbeeld door het gebruik van verschillende clouddiensten. Integratoren verdienen al jaren een goede boterham aan koppelingswerk voor traditionele ict-systemen. Maar telecombedrijven en clouddienstverleners zien een nieuwe markt.

Daarbij komen ook aanbieders aanwaaien uit andere, soms onverwachte hoeken. Zoals de Japanse telecomreus NTT die nu serieus inzet op de Europese markt. Het oudgediende telecombedrijf, dat lang geleden al pionierde met mobiel internet, komt met een cloudbeheerplatform. Non-Amerikaanse cloudbedrijven maken tegenwoordig meer kans. Dit mede door problemen met het Privacy Shield (ter vervanging van de afgeschoten Safe Harbor-overeenkomst), naast nog de onthulling van NSA-klokkenluider Edward Snowden. Wat vind jij?

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    smartphone
    ActueelSecurity & Awareness

    Telenet lanceert mobiel aanbod voor jongeren en hun opvoeders

    ActueelCloud & Infrastructuur

    It-groep NRB opent derde datacenter, eerste in Vlaanderen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Pax8 schudt met cloud-marktplaats de distributiewereld op

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Orange bundelt b2b-krachten met security als troefkaart

    ActueelGovernance & Privacy

    Tienduizenden Belgische sites overtreden European Accessibility Act

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Cybercrimineel ligt op de loer in hoogseizoen, Proximus en Thales vernieuwen it bij Navo (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs