Peter Somers stapt in Zibbra

Webshop

Peter Somers, eigenaar van Sprintpack en Sprintpack Logistics, investeert in Zibbra. Het it-bedrijf uit Zandhoven bouwt webshops en automatiseert bedrijfsprocessen. Sprintpack versterkt zo zijn e-commerce aanbod.

Zibbra is ondertussen tien jaar actief en ontwikkelde drie jaar geleden een platform met 26 toepassingen voor webshopoplossingen voor kmo’s, zelfstandigen en grote ondernemingen. Onder andere de Belgische bank Belfius gebruikt dit platform. Het platform draait volledig in de cloud. 

Het Zibbra-platform is volledig geïntegreerd met het WMS (warehouse managementsysteem) van SprintPack Logistics en TMS (transport managementsysteem) van SprintPack. Zo hoeft de klant maar één partij te contacteren voor webshop, opslag, orderpicking en distributie.

Zibbra zal nog steeds geleid worden door de oprichter en huidige ceo Erik Proost. Peter Somers zal vanuit de raad van bestuur de groei mee ondersteunen.

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2016-01-18T09:09:00.000Z Kevin Stickens


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.