Rob Pronk is regiodirecteur bij LogRhythm

Dit artikel delen:
Rob Pronk, regiodirecteur bij LogRhythm

Rob Pronk is per 1 februari dit jaar aangesteld als regiodirecteur Noord Europa bij LogRhythm, leverancier van SIEM- en security intelligence & analytics-oplossingen. De Benelux, Scandinavië, de Baltische staten en IJsland vallen onder zijn hoede.

Pronk brengt veel ervaring mee in sales management en in de introductie van nieuwe fabrikanten van networking- en securityproducten. Hij was eerder onder andere werkzaam voor Extreme Networks, Aruba Networks en Palo Alto Networks. Met zijn sterke focus op de Noord-Europese markt kan LogRhythm deze belangrijke regio verder ontwikkelen, in lijn met zijn successen binnen en buiten EMEA.

Pronk brengt ook heel wat ervaring in het succesvol introduceren van nieuwe resellers van networking- en securityproducten in de Europese markt met zich mee. Ervaring die zeker van pas gaat komen bij het implementeren van de Security Intelligence-oplossingen van LogRhythm.

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Lees verder


Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2016-04-20T10:27:00.000Z Kevin Stickens


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.