Lode Maris krijgt topfunctie bij Unit4

Unit4 Regional president West-Europa

Lode Maris

Lode Maris maakt opnieuw een stap binnen Unit4. Zijn nieuwe functie bij de erp-leverancier is regional president voor West-Europa.

Lode Maris studeerde aan de hogeschool in Hasselt. In juni 2002 ging hij aan de slag bij Sage als consultant. Een kleine vier jaar later werd hij aangetrokken door Full Speed Systems als financial consultant. Zijn loopbaan bij Unit4 start in september 2007, eerst als sales executive, later als accountmanager en vanaf 2014 sales manager Belux. 

In januari 2019 wordt hij managing director Benelux met bevoegdheid voor Centraal-Europa. Sinds begin dit jaar is Maris verkoopdirecteur voor Centraal en West-Europa. Sinds kort is hij nog eens gepromoveerd, deze keer dus tot regional president West-Europa.  

Unit4, het vroegere Unit4 Agresso, werd in 1980 opgericht. In 2021 is het in handen van het private equity-bedrijf TA Associates.

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2021-09-27T10:54:00.000Z Frederic Petitjean


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.