Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

DSD Europe biedt werkplek vanuit private cloud

22 mei 2018 - 11:36ActueelCloud & Infrastructuur
Suzanne Martens

De Nederlandse distributeur DSD Europe, met kantoren in Rosmalen, Zwevegem en Parijs, voegt een oplossing voor een online werkplek toe aan zijn portfolio. Deze oplossing, OnWorx genaamd, wordt gehost in een Nederlandse private cloud. Resellers kunnen het product afnemen uit het DSD-platform.

Een OnWorx-werkplek bevat onder andere 20 gigabyte aan storage, Microsoft Office 365 Pro met Exchange, security van Eset, tweefactor-authenticatie en back-up en recovery. De oplossing is voor resellers beschikbaar via het DSD-platform en wordt geleverd op basis van instant delivery.

De oplossing wordt gehost vanuit een Nederlandse private cloud. Dit datacenter bezit naar eigen zeggen over alle relevante certificeringen voor onder andere de financiële branche en de zorg. DSD Europe verzorgt ook het onderhoud van de OnWorx-werkplekken.

‘Met het beschikbaar stellen van online werkplekken in een distributiemodel zorgt DSD ervoor dat resellers hun klanten met minimale inspanning kunnen migreren naar de cloud en daarmee tevens een goede marge kunnen realiseren’, aldus Thijs van de Moosdijk, ceo en medeoprichter van DSD Europe.

‘Resellers kunnen extra waarde aan de oplossing toevoegen’, vervolgt Van de Moosdijk. ‘Zo kunnen zij voor een klant de Microsoft Office 365-omgeving inrichten, domeinen koppelen en bijvoorbeeld kiezen om wel of geen gebruik te maken van tweefactor-authenticatie.’

DSD Europe

DSD biedt cloud-oplossingen, licenties en electronic software delivery (esd-)software vanuit het DSD-platform. De Nederlandse organisatie beschikt naast het hoofdkantoor in Rosmalen over kantoren in het Belgische Zwevegem en Parijs. Vanuit hier wordt het concept in vijf landen geëxploiteerd. Het bedient naar eigen zeggen ruim 5500 resellers.

Meer over

AuthenticatieLicentiesOfficeStorage

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

andere mindset
ActueelCloud & Infrastructuur

Rackspace en VMware samen in private clouddienst

vlaggen
ActueelSecurity & Awareness

F-Secure wil in België groeien via DSD Europe

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs