Cronos Group wint Microsoft Award

troffee

De Cronos Group ontvangt de Award Microsoft Country Partner of the Year voor België. De groep uit Kontich wordt daarmee gelauwerd voor de manier waarop ze innovatieve klantgerichte oplossingen uitwerkte gebaseerd op de technologie van Microsoft.

Het bedrijf investeerde de voorbije jaren dan ook stevig in innovatieve cloud systemen gebaseerd op Windows technologie. Het bedrijf heeft zevenhonderd consultants in dienst voor deze materie.

De Award Microsoft Partner of the Year is een erkenning die Microsoft toekent aan een selectie uit meer dan 2500 bedrijven in 119 verschillende landen.

De Cronos Group is opgezet in 1991 en is ondertussen uitgegroeid tot een bedrijf met meer dan vierduizend werknemers. Verleden jaar werd een geconsolideerde omzet van 410 miljoen euro gerealiseerd bij 7000 klanten over de hele Benelux.

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2016-06-08T09:12:00.000Z Kevin Stickens


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.