Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Computable Café

Computable opent café tijdens Infosecurity.be

07 februari 2017 - 09:11ActueelInnovatie & Transformatie

Ict-vaktitel Computable organiseert tijdens de combineerde ict-vakbeurzen Infosecurity.be, Storage Expo en The Tooling Event op 22 en 23 maart in Brussels Expo het Computable Café. In dit café worden debatten, discussies en pub quizzen georganiseerd. Daarnaast kunt u andere beursbezoekers en de Computable-redactie ontmoeten.

Een vakbeurs is hét moment om andere professionals en de redactie van Computable te ontmoeten en spreken. Dit jaar maken wij het u gemakkelijk: u ontmoet hen allemaal in het Computable Café. Zo is de redactie aanwezig in de Computable Café voor een Meet the Press. Registratie voor de beurs is gratis.

Naast deze ontmoetingsplek, zijn er diverse (kennis)sessies ingepland. Woon bijvoorbeeld discussies en debatten bij over onderwerpen als cybersecurity in de publieke sector, de war on (it-)talent en de borging en bewaking van privacy.

Bovendien wordt dit jaar voor de tweede keer de Computable Award voor IT person of the Year uitgereikt. Benieuwd wie Proximus-ceo Dominique Leroy opvolgt? Breng dan op woensdag 22 maart om 14 uur een bezoekje aan ons café. Aansluitend vindt namelijk een interactieve pub quiz plaats. 

Bezoek de beurs

Het thema van de ict-vakbeurzen Infosecurity.be, Storage Expo en The Tooling Event is Data Centric World. Bezoekers krijgen inzicht in de ontwikkelingen in dataopslag, databeveiliging en servicemanagement. De vakbeurzen vinden plaats op 22 en 23 maart in Brussels Expo. Bezoek nu de website voor meer informatie over het thema, het programma en registratie voor gratis toegang.

Programma

Woensdag 22 maart:

11:30 – 12:00

Open discussie: “Wie borgt en bewaakt de privacy?”

13:00 – 13:30

Debat: “Security in publieke of private sector: is er een verschil?”

14:00 – 14:30

Computable Award: IT person of the Year

14:30 – 15:00

Pub Quiz

Donderdag 23 maart:

11:30 – 12:00

Open discussie: “War on Talent”

13:00 – 13:30

Debat: “Cloud in België”

14:30 – 15:00

Pub Quiz

Nextel

Nextel

Het Computable Café wordt mede mogelijk gemaakt door Nextel. Kijk voor meer informatie op http://www.nextel.be.

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Winnaar
ActueelInnovatie & Transformatie

Computable maakt winnaar Café Challenge bekend

Computable Cafe
OpinieSecurity & Awareness

Visterin Fileert: Vier trends en één café

Microsoft Surface Pro 4
ActueelCloud & Infrastructuur

Win Surface Pro 4 bij Computable Café Challenge

Computable Café
ActueelCloud & Infrastructuur

Beltug, Smals, Privacycommissie en Adecco in Computable Café

Computable Café
ActueelCloud & Infrastructuur

Computable debatteert over security en cloud

bier
ActueelInnovatie & Transformatie

Computable organiseert pub quiz op Infosecurity.be

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs