Belgisch Amadys koopt Nederlands Tecnolimit

België en Nederland

Amadys, leverancier van onderdelen voor water-, gas-, elektriciteit-, en telecommunicatienetwerken, neemt de Nederlandse producent Tecnolimit over.

Tecnolimit uit het nabij Rotterdam gelegen Heusden produceert point of presence (pop)-behuizingen en racks voor de telecom- en datacentermarkt. In 2020 opende het bedrijf een tweede productiefaciliteit in Antwerpen. De organisatie komt nu in handen van Amadys.

Amadys bestaat uit een twintigtal bedrijven en is actief in de Benelux, Duitsland en Denemarken. De organisatie wil zich ontwikkelen tot een internationale aanbieder van connectiviteitsoplossingen en hanteert daarvoor het een buy-and-build-strategie binnen de telecommarkt. De overname van Tecnolimit sluit aan bij deze missie.

Equistone Partners Europe is sinds 20129 aandeelhouder van Amadys.

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2021-04-06T10:24:00.000Z Suzanne Martens


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.