Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Spigraph neemt Kodak Alaris-contracten over

04 maart 2021 - 10:34ActueelInnovatie & TransformatieKodak Alaris
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Spigraph, specialist in oplossingen voor documentvastlegging en informatiemanagement, neemt de onderhoudscontracten van Kodak Alaris in Nederland, België en Spanje over. Spigraph is aangesteld als de Kodak Alaris Authorized Service Provider (ASP) in deze landen en gecertificeerd door het Kodak Alaris Services-team.

Vanaf deze maand neemt Spigraph alle aan Kodak Alaris gelieerde servicecontracten over in Nederland, Spanje en België. Ook het servicepersoneel van Kodak Alaris maakt de overstap. Spigraph is een value-added-distributeur voor hardware, software en diensten op het gebied van document-capture en informatiemanagement. Spigraph heeft een bestaande dienstenstructuur, alle beschikbare middelen en een uitgebreid netwerk in deze landen. Het bedrijf kan bovendien buigen op meer dan twee decennia ervaring met hard- en software.

Dat het personeel onder de hoede van Spigraph komt, is een garantie voor continuïteit en het niveau van de dienstverlening, zegt Spigraph. Er komt ook een overgangsperiode waarin Kodak Alaris Spigraph zal ondersteunen en trainen in al de oplossingen en services.

‘Met de acquisitie van de servicecontracten van Kodak Alaris zijn we weer een stap dichter bij het bereiken en uitbouwen van onze positie van eerste serviceverlener in de informatie managementmarkt in de Benelux en Spanje’, zegt ceo Peter de Boer van Spigraph.

Meer over

DienstenInformatiemanagementOvername

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    OpenAI Agent Builder, zelf schaalbare ai-agents bouwen

    Innovatie & Transformatie

    It-sector absolute voorloper in e-facturatie

    Roel-Van-LooyCTO-VanRoey
    Security & Awareness

    VanRoey breidt securitydiensten uit met nieuw operations center

    Innovatie & Transformatie

    Imec meldt doorbraak in quantumcomputing

    Data & AI

    Bedrijfsmatige ai moet en groeit, maar stelt ook teleur

    drone in haven
    Innovatie & Transformatie

    Europese primeur: drones versnellen chemisch transport in Antwerpse haven

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs