Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Marks & Spencer Food

Britse Marks & Spencer in zee met Zetes

19 maart 2018 - 09:09ActueelInnovatie & Transformatie
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De Britse retailer Marks & Spencer gaat beroep doen op Zetes om te helpen bij het verbeteren van de leveringsprocessen in hun supply chain voor verse voedingswaren. Er zal zo ook meer samenwerking ontstaan tussen M&S en hun voedingsleveranciers via Zetes’ supply chain-visibiliteitsplatform ZetesOlympus.

Dankzij ZetesOlympus krijgt M&S in realtime inzicht in de leveringsprestaties in hun hele supply chain voor verse voedingswaren. Het platform zal de keten vooraf op de hoogte stellen van eventuele beschikbaarheidsproblemen en waarschuwen, ook al in realtime, waardoor M&S snel maatregelen kan treffen. Alle informatie is beschikbaar op zowel pc als smartphone en tablet. Het platform, dat M&S verbindt met al hun logistieke leveranciers, zorgt ook voor een nauwere samenwerking binnen de supply chain.

‘Het is van cruciaal belang voor ons om te beschikken over volledige visibiliteit van onze supply chain en onmiddellijk gewaarschuwd te worden als zich onverwachte gebeurtenissen voordoen’, zegt Syd Reid, supply chain director bij M&S. ‘Op die manier zijn we flexibel en kunnen we snel reageren, zodat onze klanten, wat er ook gebeurt, verzekerd zijn van hun favoriete M&S-voedingsproducten wanneer ze die willen.’

Het Brusselse Zetes werd opgericht in 1984 en is gespecialiseerd in identificatie- en mobiele oplossingen en heeft meer dan elfhonderd werknemers in 21 landen. In 2016 bedroeg de omzet 253,4 miljoen euro. Het bedrijf is sinds eind 2016 in handen van het Japanse Panasonic.

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelInnovatie & Transformatie

Zetes mag tijdstempeldiensten leveren

ActueelInnovatie & Transformatie

Badkamerexpert X2O in zee met Zetes en Panasonic

AchtergrondWerkplek & Beheer

Spencer levert persoonlijke digitale assistent

ActueelInnovatie & Transformatie

RWD Molenbeek test gezichtsherkenning in het stadion

Paspoort
ActueelInnovatie & Transformatie

Zetes mag Belgische identiteitskaarten blijven maken

Thuislevering pakje pakket koerier e-commerce
ActueelCloud & Infrastructuur

Retailers niet klaar voor nieuwe leveringsvormen

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs