Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
National express

IBM en Vodafone halen eerste klant binnen

02 september 2019 - 14:06ActueelInnovatie & TransformatieIBMVodafone
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

IBM en Vodafone, die begin dit jaar een joint venture oprichtten, hebben een eerste grote klant binnengehaald: de Britse vervoersmaatschappij National Express. Het duo gaat de gefragmenteerde it-infrastructuur stroomlijnen, data in de cloud parkeren en applicaties moderniseren. Dat melden Britse media.

Hoeveel het contract waard is, wordt niet meegedeeld, al spreekt Michaël Valocchi, general manager van de joint venture tussen IBM en Vodafone, van een ‘substantiële’ deal. Volgens Valocchi heeft National Express heel wat acquisities gedaan in de voorbije jaren, waardoor de it-infrastructuur en het databeheer gefragmenteerd is. Data staan in verschillende silo’s en worden nauwelijks ten gelde gemaakt.

‘IBM en Vodafone gaan de volledige infrastructuur van het bedrijf onder de loep nemen en alles moderniseren, van de klantervaring tot de back office’, aldus de topman. Heel wat legacy systemen zullen ook naar een hybride cloud omgeving verhuizen.

Vodafone levert nu al wan-connectiviteit aan National Express en beveiligde internettoegang. Aan het contract gingen acht maanden onderhandelingen vooraf. National Express hoopt er ‘gepersonaliseerde passagierservaringen, flexibele betalingsopties en verbonden voertuigen’ aan over te houden.

National Express organiseert transportdiensten in acht landen en vervoerde vorig jaar 898 miljoen klanten. Het is actief in onder meer het V.K., Canada en Marokko, verzorgt busreizen tussen Spanje en Groot-Brittannië en is de tweede grootste uitbater van schoolbussen in de Verenigde Staten.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelSecurity & Awareness

    IBM deelt algoritmen voor quantum-beveiliging

    ActueelSoftware Innovation

    IBM opensourcet instructieset Power-chips

    ActueelCloud & Infrastructuur

    IBM zet software in de cloud met Red Hat

    ActueelInnovatie & Transformatie

    IBM kan weer groeicijfers voorleggen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    IBM zet verder in op quantumcomputers

    Brandweer België
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Samsung en IBM helpen hulpverleners

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs