Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Duitse Personio gewaardeerd op 6,3 miljard dollar

12 oktober 2021 - 08:12ActueelWerkplek & BeheerOktaServiceNowSlack
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Personio, een Duitse fabrikant van hr-software, heeft in een Series E-financieringsronde 270 miljoen dollar opgehaald bij nieuwe en bestaande investeerders. Het bedrijf wordt in deze rond gewaardeerd op 6,3 miljard dollar. Dit maakt Personio het waardevolste hr-techbedrijf van Europa en zet het bedrijf in de top tien van Europa’s waardevolste startups tout court.

Met deze laatste investering wil Personio zijn tools verder ontwikkelen en de leiding te nemen in een nieuwe softwarecategorie die ze People Workflow Automation doopten. Hiermee kunnen kleine en middelgrote onderneming handmatige en gefragmenteerde hr-processen omzetten in geautomatiseerde workflows. Die kunnen zich ook uitstrekken over de hele organisatie en alle applicaties. Dat moet dan uiteindelijk leiden tot een hogere operationele snelheid en minder vertragingen en gemiste kansen binnen de organisatie.

Kleine en middelgrote ondernemingen gebruiken nu gemiddeld meer dan veertig verschillende applicaties, waarvan er veel gebruikmaken van hr-gegevens of betrekking hebben op hr-processen. Die geïsoleerde en gefragmenteerde aanpak leidt vaak tot frustraties. Grote ondernemingen kunnen de frustraties beperken door verschillende tools (zoals Workday, ServiceNow en Uipath) te combineren met interne it-middelen. Bovendien hebben zij ook de middelen om workflow-automatisering op maat te laten bouwen. De meeste ondernemingen ontberen echter die middelen, de technische expertise of de benodigde technologie om zelf geautomatiseerde workflows te bouwen. Om die patstelling op te lossen, komt Personio om de hoek kijken.

Samen met de lancering van People Workflow Automation heeft Personio een aantal nieuwe functies aan zijn bestaande tool toegevoegd. Daarbij gaat het om de integratie van platformen Slack en Teams, integraties met identity managementplatforms zoals Okta of MS Azure Active Directory, en een Workflow Hub die HR-teams een overzicht biedt van de actuele status en eventuele vertragingen in al hun workflows.

Meer over

AzureStartups

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelCarrière

Duits Personio opent Benelux-kantoor in Amsterdam

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs