Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Contract ondertekenen

Nieuwe directeur voor betaalactiviteiten UnifiedPost

29 juni 2018 - 08:41ActueelFinanciële dienstverlening
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

UnifiedPost stelt Arthur Paijens aan als ceo van haar PAY-NXT-betalingsactiviteiten. Paijens, een ondernemer met een achtergrond in bankieren, richtte eerder mee OneLinQ op, een Nederlands fintech-bedrijf gespecialiseerd in betalingen, incasso en cashmanagement. Hij begint op 1 juli bij PAY-NXT.

De taak van de nieuwbenoemde topman is klaar en duidelijk, zo schrijft Unifiedpost in een persbericht: versnel de groei en breid het aanbod uit van geïntegreerde betaaloplossingen van UnifiedPost Group. Het bedrijf biedt een brede technologieportfolio voor identiteitsbeheer, documentverwerking, betalingsverwerking, robotic accounting en apps. Haar betaaloplossingen zijn geconsolideerd in haar Europese dochteronderneming PAY-NXT, die al bedrijven als Aon, Ethias, SABAM tot zijn klanten mag rekenen.

Door nieuwe Europese bankregels als PSD2 en de ‘European Payments Council’ wordt de markt voor bankdiensten opengesteld voor nieuwe spelers, voor op het vlak van betalingen. PAY-NXT wil een centrale rol spelen in de disruptie die de wijzigingen in de regelgeving teweegbrengen. Het bedrijf ziet kansen voor innovatieve betalingen, inclusief oplossingen voor handelsfinanciering.  

Paijens had eerdere internationale uitvoerende functies bij verschillende bedrijven. Hij werkte in de VS, België, Italië, Frankrijk en Nederland in Global Transaction Banking, betaal- en kaartverwerking en fintech-ondernemingen, en meest recent als CEO en mede-oprichter van OneLinQ.

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Deal handen schudden overname
ActueelCloud & Infrastructuur

Unifiedpost neemt Onea en Nomadesk over

Deal handen schudden overname
ActueelCloud & Infrastructuur

UnifiedPost neemt in alle stilte Nomadesk over

ActueelData & AI

UnifiedPost ontvangt kapitaalinjectie van 10 miljoen

Deal handen schudden overname
ActueelFinanciële dienstverlening

Unifiedpost doet drie overnames in een klap

ActueelInnovatie & Transformatie

Unifiedpost neemt Britse documentenverwerker over

Puzzel
ActueelFinanciële dienstverlening

Belgische UnifiedPost stapt in Estse Fitek

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs