Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

TreasurUp haalt KBC binnen als klant

03 december 2019 - 10:13ActueelFinanciële dienstverlening
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De Nederlandse fintech-startup TreasurUp heeft KBC aan boord gehaald als klant. KBC zal het treasury-platform van TreasurUp, om wisselkoersrisico’s in te dekken, onder zijn eigen naam gaan aanbieden.

Via het platform van TreasurUp kunnen bedrijven wisselrisico’s indekken, betalingen verwerken en hun liquiditeit in de gaten houden. KBC wil het platform aanbieden aan middelgrote bedrijven. Als de lancering in België een succes is, wordt uitbreiding overwogen naar internationale markten waar KBC ook actief is. 

TreasurUp heette vroeger EasyTrade en is nu onderdeel van de Rabobank. De stichters waren winnaars van de Moonshot-innovatiecampagne die de bank in 2016 uitschreef. Daarbij konden werknemers aan eigen projecten werken. 

Het bedrijf is met een aantal andere grote banken in gesprek, zegt ceo Niels van Daatselaar en wil op korte termijn een spin-off van de bank worden. ‘Als een onafhankelijk entiteit kunnen we sneller bewegen, wat in deze markt noodzakelijk is’, aldus Van Daatselaar. 

In het Financieele Dagblad zegt de oprichter dit jaar zo’n 3,5 à vier miljard euro te gaan verwerken voor tweeduizend klanten. Veel daarvan zijn kleine bedrijven en niet de grote banken.

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

contactloos wearable
ActueelFinanciële dienstverlening

KBC komt met betaal-wearables

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs