Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
delaware consulting logo vlaggen

Delaware zet voet aan de grond in Limburg

13 juni 2017 - 12:54ActueelInnovatie & Transformatie
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

It-integrator Delaware heeft zopas haar vijfde Belgische vestiging geopend om de snelle groei van het bedrijf op te vangen. Het nieuwe kantoor is gevestigd in Lummen.

De nieuwe vestiging van Delaware in Lummen biedt plaats aan meer dan veertig medewerkers. Het ligt op het knooppunt van de E313- en E314-snelweg en daardoor gemakkelijk bereikbaar, ook vanuit Leuven. Naast Lummen heeft Delaware in België nog kantoren in Antwerpen, Gent en Waver en een hoofdkantoor in Kortrijk.

‘We geloven in de kracht van de Limburgse regio: er zijn heel wat startup-activiteiten en de kwaliteit van het hoger onderwijs is er uitstekend’, zegt Steven Coemans, senior corporate talent acquisition specialist bij Delaware Belgium. ‘Door fysiek aanwezig te zijn in de regio zal het eenvoudiger zijn om getalenteerde professionals aan te trekken, zowel junior- als seniorprofielen. Bovendien streven we naar een goede werk-privébalans. Indien mogelijk, openen we kantoren in regio’s waar veel van onze medewerkers wonen. Voor onze Limburgse en Zuid-Nederlandse collega’s zal dit alvast een grote verbetering zijn.’

Delaware stelt ruim 1.500 medewerkers te werk, gespreid over 27 vestigingen in Europa, het Midden-Oosten, Azië en Noord- en Latijns-Amerika. Het bedrijf wil tegen het einde van dit jaar nog tweehonderd nieuwe medewerkers aanwerven.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    delaware consulting logo vlaggen
    ActueelWerkplek & Beheer

    Delaware Consulting wordt delaware

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Delaware verkozen tot S/4HANA cloud reseller

    Jonge en oude medewerkers
    ActueelCarrière

    Delaware Consulting werft consultants in Wallonië

    sollicitatie
    ActueelCarrière

    Delaware Consulting werft 100 medewerkers

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Delaware helpt Renson aan SAP S/4Hana

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Delaware koopt branchegenoot Aztalan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs